Dudek: Ronaldo tytanem pracy, Messi naturalnym talentem

dudek-ronaldo-tytanem-pracy-messi-naturalnym-talentem-sportowyring-com

Argentina vs Portugal

Jerzy Dudek uważa, że Cristiano Ronaldo z Realu Madryt wszystko co osiągnął, zawdzięcza ciężkiej pracy. Z kolei Lionel Messi według byłego reprezentanta Polski to naturalny talent. Obaj spotkają się przy okazji niedzielnych Gran Derbi.

Obaj rywalizują o miano najlepszego gracza ostatnich lat. Messi czterokrotnie zdobywał Złotą Piłkę. Jednak ostatnie trofeum po raz drugi z rzędu i trzeci w historii trafiło do Ronaldo.

– Cristiano określiłbym go jako tytana pracy. Talentem jest bowiem Lionel Messi, który już urodził się do grania w piłkę. Bez większego wysiłku potrafi okiwać tylu rywali, ilu stanie mu na drodze. Zawsze porównuję tych dwóch zawodników i ciężko jest powiedzieć, który jest lepszy. Cristiano jest tzw. produkcją fabryki. Jest fabrycznie stworzony od początku do końca. A Lionel jest naturalnym talentem, który objawił się na argentyńskich żwirowniach – powiedział Dudek.

W niedzielnych Gran Derbi będą rywalizowali o pierwsze miejsce w Primera Division. Z dorobkiem 65 punktów prowadzi Barcelona. Real jest drugi i zgromadził punkt mniej.

– Wszystko co osiągnął Cristiano jest wypracowane w stu procentach. Prezentuje duże zaangażowanie i pełny profesjonalizm. Czasami jest to na granicy obsesji. Kiedy Ronaldo przychodził do Realu z Manchesteru United, wszyscy spekulowali: po co i do czego będzie nam potrzebny. Były opinie, że dochodzi kolejna gwiazda, która w szatni będzie się wywyższać. Przyszedł jednak normalny chłopak, który przyjeżdżał dużo wcześniej przed treningiem, a wyjeżdżał z klubu jako jeden z ostatnich. Pokazywał, że bardzo mu zależy, aby być jeszcze lepszym i grać jeszcze lepiej. Na tym się skupił i temu poświęcił – podkreślił Dudek.

Oba zespoły pozostały w Lidze Mistrzów. Zespół z Katalonii w 1/8 finału pewnie wyeliminował Manchester City. Z kolei „Królewscy” z trudem uporali się z Schalke 04 Gelsenkirchen.

 • http://autopilot-mass-traffic.com/download.html Blugsmump

  After getting more than 10000 visitors/day to my website I thought your http://www.sportowyring.com website also need unstoppable flow of traffic…

  Use this BRAND NEW software and get all the traffic for your website you will ever need …

  = = > > http://autopilot-mass-traffic.com/download.html

  In testing phase it generated 867,981 visitors and $540,340.

  Then another $86,299.13 in 90 days to be exact. That’s $958.88 a
  day!!

  And all it took was 10 minutes to set up and run.

  But how does it work??

  You just configure the system, click the mouse button a few
  times, activate the software, copy and paste a few links and
  you’re done!!

  Click the link BELOW as you’re about to witness a software that
  could be a MAJOR turning point to your success.

  = = > > http://autopilot-mass-traffic.com/download.html
  Best regards
  Your friend
  Patricia